Nás sortiment

Spojovací materiál

Spojovací materiál sa používa na spájanie oceľových a drevených konštrukcií rôznych prvkov v automobilovom, strojárskom, drevárskom stavebnom a petrochemickom priemysle. Spojovací materiál dodávame v rôznych pevnostných triedach zo zušľachtenej aj nezušľachtenej ocele, vysokopevnostné skrutky aj vysokopevnostné lícované skrutky, skrutky so šesťhrannou hlavou, skrutky so zápustnou hlavou, skrutky s vnútorným šesťhranom hrubé skrutky skrutky s okom, skrutky do plechu, skrutky do dreva a matice podložky. Medzi najzákladnejší spojovací materiál patria aj závitové tyče.

Kotviaca technika

Kotviaca technika sa používa na upevnenie v stavebníctve pri všetkých druhoch materiálov. Kotvenie sa zabezpečuje mechanickými kotvami, chemickými kotvami, ampulkami v skle, rôznymi rozpernými kotvami, hmoždinkami alebo rámovými hmoždinkami. Pre výber vhodného kotvenia používame aj špecializovaný software.

Lanové príslušenstvo

Lanové príslušenstvo zahŕňa celý sortiment lán, reťazí, napínačov s liatinovými maticami, napínače podla DIN 1480 v rôznych prevedeniach, napínače vo veľkých priemeroch, lanové svorky podľa DIN 741, karabíny, karabíny so skrutkou. Veľmi významnými prvkami v lanovom príslušenstve sú ukotvovacie a upevňovacie systémy pevnostnej triedy 8 a 10, ktoré sú otočné alebo pevné. Celý sortiment lanového príslušenstva ponúkame aj v nerezovom prevedení.

Spojovacie prvky na drevo

Spojovacie prvky na drevo slúžia na spájanie drevených konštrukcií použitím kombinácie rôznych uholníkov, styčníkových dosiek, montážnych pások, zavetrovacích prvkov, kotevných pätiek, strmeňov a konštrukčných skrutiek pre drevené konštrukcie.

Nitovacia technika

Trhacie nity: nity oceľové ( oceľ / oceľ ) alebo ( hliník / oceľ ), nity hliníkové, vysokopovenostné nity, nerezové nity, tesniace nity, rozlupovacie nity, medené nity, nity do betónu, nity s veľkou hlavou, nity so zapustenou hlavou, navarovacie skrutky, navarovacie matice.

Nitovacie matice: vrúbkované nitovacie matice, nitovacie matice s plochou hlavou, nitovacie matice s redukovanou hlavou, šesťhranné nitovacie matice, nerezové nitovacie matice, špeciálne nitovacie matice.

Nitovacie náradie: nitovacie kliešte pre nity, nitovacie kliešte pre matice, pneumatické nitovačky, pneumatické náradie.